جذاب ترین پست ها

بهترین بازی های افزایش قوه‌ذاکره و مرکزیت برای بزرگسال و کودکان (اندروید و آیفون)

آیا دوست دارید با ، هوش خود را به چالش بکشید؟ پس تبلت و گوشی نابغه خود را آماده کنید تا با فهرستی از خودی شوید.

تا پیش از این، بازی عقل از موارد خاصی تلقی می‌شد که هر کسی سمت آن نمی‌رفت؛ برای‌اینکه فکر می‌کرد مناسب همه نیست، اما حالا به یکی از لازمه‌های زندگی تبدیل شده است. همانطور که می‌دانید دماغ با گذشت زمان ظرفیت‌های خود را از دست می‌دهد؛ پس این وظیفه ماست تا آن را هوشیار نگه داریم. بدین قصد به‌قصد توسعه توانایی‌های مغز ساخته شده که با انجام آن‌ها می‌توانید تاثیراتشان را بر ذهن و روان خود حس کنید. بازی هوش بر عذار حافظه، منطق و واکنش‌های شما تاثیر می‌گذارد و آن‌ها را بهبود می‌بخشد. قبل از مراجعه به ، با خود بیندیشید که دنبال تقویت کدام حصه از هوش خود هستید: حافظه، قدرت تمرکز، افزایش توان یا توانایی تشخیص جزییات. توجه داشته باشید که به منظور بهبود دادن هر بخش، فقط باید روی همان یک مورد مرکزیت کنید.

تجربه بازی فکری کارت شبهای مافیا مدل Box 01

بازی فکری خارجی | ۷ فروشگاه بازی فکری که بهتر است با آن‌ها دوست شوید -- همیشه در کنار شماییم

برای آنکه بخشی از اعضای اتاق فرار این کافه باشید، باید با انحا این اتاق‌ها مالوف شوید. حجره عقب‌نشینی جنون زندان، قطار سریع‌السیر، اتاق فرار موزه، مالیخولیا، هفت و به‌تازگی اتاق فرار گمشده از جمله اتاق‌های این مجموعه هستند که جاده مدخل به آن‌ها، قرارگرفتن در داستان یکی از بازی‌های فکری و حل معمایی است که شما را نجات خواهد داد.

سپری کردن لحظاتتان در این چایخانه باعث می‌شود ارتباطات موثرتری برقرار کنید، مهارت‌های شناختی و منطقی‌تان را افزایش دهید و از ریسک‌پذیری و تصمیمات لحظه‌ای هراس نداشته باشید. برای آنکه در برین گیم اوقات منحصربه‌فردی را تجربه کنید، لازم است از کنداکتور بازی‌های آن‌ها دانشمند شوید؛ به‌طور مثال مافیا در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه برگزار خواهد شد و با رزرو در این روزها می‌توانید یکی از نقش‌های بازی مافیا را بر عهده بگیرید.

یک دکان بازی فکری باید بتواند تمام سنین و سلیقه‌ها را با تنوع خود راضی نگه دارد؛ این همان کاری است که بازی تحریر (https://bazitahrir.com/) ادا می‌دهد. این فروشگاه اینترنتی، بازی‌های فکری مختلفی را برای رده‌های سنی پیش از مدرسه، کودکان و بزرگسالان رده‌بندی کرده است‌. در کنار این دسته‌های سنی، گروه‌بندی دیگری نیز از نظر تعداد شرکت‌کنندگان وجود دارد که شامل بازی فکری به‌علت گروه‌های دونفره و چندنفره در دورهمی‌ها می‌شود.  

بازی فکری تانگو | بهترین معرفی انواع بازی فکری خانوادگی + مظنه خرید بازی فکری نهار -

بازی فکری علت می شود استرس و اضطراب از افراد پرت شده و نشاط و شادی جایگزین آن شود  و سرگرمی بسیار عالی در دورهمیها است بازیهای فکری دارای گوناگونی هستند که در ادامه محتوا به آنها می پردازیم.

ممکن است باعث نشاط و شادی در بیدار افراد می شود و مختص به طبقه و سن خاصی نیست از جمله بازیهایی است که می توان به روی خانوادگی انجام داد یعنی به شکل تکی و تکی ادا نمی دهند.

قبلا اشاره کردیم بازی فکری دارای انواعی است بازی با کارت، بازی رومیزی، بازیهایی که تست هوش دارد و بازیهای ساختنی که در بقیه به تفسیر نمونه ای از آن اشاره ای می نماییم.

بازی کارتی که گروهی و با جمعی با هم رقابت می کنند تا اینکه نتیجه مورد نظرشان حاصل آید که از فضیلت بازیهای کارتی باعث تولید صمیت می شود اینکه دور هم جمع شوند گوشیهای وجود را پهلو بگذارند و بیشتر با هم در ارتباط باشند و همچنین این بازی باعث تقویت حافظه افراد می شود و به همه این امکان را می دهد که این بازی فکری را انجام دهند و تشکیل ارتباط و صمیت را بین اعضا بیشتر می کند.