جذاب ترین پست ها

واردات از چین به ایران واردات از چین و دبی با ارائه چک تضمین

مشاوره در زمینه از چین

از چین به ایران از چین و دبی با ارائه چک تضمین

در طول سال‌ها، بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات ارزان‌قیمت را خریداری کرده‌اند که از تامین‌کنندگان ارزان‌قیمت چینی وارد شده‌اند، اما متوجه می‌شوند که به سرعت شکسته یا از کار می‌افتند و باید با محصولی با کیفیت بهتر جایگزین شوند. ولی امروزه مردم به دنبال سفارش محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان و تحویل سریع هستند.

از زمان‌های گذشته تاکنون چین یکی از قطب‌های بسزا تجاری در آسیای شرقی محسوب می‌شود. روابط تجاری بین ایران و چین نیز به خاطر وجود جاده پرنیان از گذشته برقرار بوده است. در چند سال گذشته نیز با نگرش به گسترش روابط تجاری میان ایران و چین و استقبال گسترده بسیاری از کسب و کارها و تاجران، واردات از چین از چین به ایران به میزان قابل توجهی گسترش یافته است.

از سوی دیگر با توجه به تحریم کشورهای غربی، سرزمین چین مقصد مناسبی برای انواع کالاهای مورد نیاز به ایران محسوب می‌شود. بیشترین اقلامی که در طی چند سال اخیر از چین به ایران وارد شدند عبارتند از انواع خودرو، مایحتاج دیجیتال و لوازم خانگی.

حجم ایران از چین | مناسب ترین کالا از چین | مدارک لازم برای کالا از چین به ایران -

به طور خلاصه، دو کشور به دلیل گذشته مشابه، دارای علایق و وابستگی های مشترکی هستند. همچنین با تدقیق به اینکه هر دو توسط اقبال جدید آمریکا به عنوان رقبای اقتصادی و سیاسی طراحی شده‌اند، همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های دیپلماتیک و اقتصادی بیشتر و بیشتر می‌شود. این قضا توسط چین به عنوان اولین شریک و صادرات ایران و سرمایه گذاری عمده در زیرساخت ها و صنایع ایران بیان می شود. تجارت بین دو کشور به ریال ایران یا یوان چین انجام می شود، بدین‌لحاظ ممنوعیت استفاده ایران از دلار آمریکا برای تجارت تاثیری بر مبادلات هویدا این دو کشور ندارد. علیرغم فرآیند طویل و پیچیده ای که به‌قصد استقرار شرکت خود در ایران و انجام بین دو کشور بود دارد، تمام دلیل‌ها بالا باید شما را تشویق کند که یا پروژه شماست این کسب را انجام دهید.

با تشکر و قدرانی زیاد از شما هموطنان عزیزمان. ممنون که تا انتهای این مقاله ملازم ما بودید. در زمینه ارسال کالا به سراسر جهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

حداقل سرمایه برای از چین | بهترین هزینه از چین -

چند گروه از کالاها در لیست بهترین کالاهای ی از چین به ایران می باشد که در زیر به آن اشاره شده است:

تعیین دقیق هزینه از چین شدنی نیست، زیرا این مبحث علاوه بر نرخ ارز، به حالات دیگری همچون نوع کالا، اندازه سفارش، روش حمل و نقل و … بستگی دارد. ورود کالاهای ی متحمل پرداخت خرجی هایی می باشد که می تواند این هزینه ها بر اساس نوع اروس و شیوه حمل و نقل مباین باشد. به کوه طور مثال برخی از کالای ی نذر به انبارداری و آزمون آزمایشگاهی دارند. قابل ذکر است برخی از هزینه ها دارای تخفیفات و معافیت هایی می باشند که می بایست قبل از اقدام به از آن ها اطلاع پیدا کرد.

هزینه از چین تا حدود زیادی به عرضه و تقاضا مرتبط است و شامل مواردی است که در زیر به آن اشاره شده است.