جذاب ترین پست ها
22

چگونگی ایفاد حواله یوان به شرکت های چینی

در بین کشورهای فعال و توسعه یافته دنیا یکی از کشورهایی که با داشتن بیش از یک میلیارد و 374 میلیون جمعیت در زمینه اشتغال زایی، جذب توریست و دانشجو خوب عمل کرده است کشور چین است. کشور چین با در ید گرفتن بازارهای بزرگ جهان توانسته است تا زمینه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناسبی را برای کسب‌وکارهای مختلف ایجاد کند. ولیک آیا می‌دانید که ارسال یوان به این سرزمین به چه صورت انجام می‌شود؟ آیا می‌دانید که نرخ یوان چند است و اگر بخواهید از خدمات ارسال فوری یوان مستفید شوید باید چه کار کنید؟

ارسال از جاده‌ها مختلفی انجام می‌پذیرد. مملکت چین جزو معدود کشورهایی است که با ایران روابط تجاری باز دارد و به همین خاطر افراد زیادی مایل به انجام فعالیت‌های اقتصادی و به چین هستند. ولیک به دلیل تحریم‌های گسترده موجود در امور مربوط به بانک ایران، اغلب افراد به دنبال مراکزی می‌گردند تا بتوانند یوان بدون کارمزد یا با کمترین درصد کارمزد را به‌جهت بیزنس‌های خود ارسال کنند. لازم به ذکر است که مجموعه‌های مختلفی از قبیل صرافی‌ها یا شرکت‌های بازرگانی در این سابقه تلاش دارند که شما می‌توانید با یک جستجوی ساده نام و معلومات کاملی از خدمات این مجموعه‌های موجود در وارد کشور را به دست آورید. یکی از مهمترین این مراکز سان اکس پی (sunexpay) نام دارد که در کمترین زمان، بهترین خدمات را در مشتریان خود قرار می‌دهد.

اتفاق عجیب المپیک2016ریو باخت چانگ چی یوان برابر آرونا

یوان شخصی | ارزانترین یوان و چند پرسش‌وپاسخ کلیدی درباره آن -

وسترن یونیون به‌علت توضیحاتی که بالاتر نوشتیم نیاز به دقت و مداقه بیش‌تری دارد. اما اصلا نگران نباشید! سان اکس پی حتما راهی مساوی پای شما خواهد گذاشت تا در امن‌ترین و سریع‌ترین قانون میسور به مقصودتان برسید. وسترن یونیون نیز در گروه فوری یوان به چین قرار می‌گیرد.

آخرین روش ریا است. این روش بدون نیاز به حساب بانکی صورت می‌گیرد. (مانند وسترن یونیون). ریا از روش‌های سریع و ساده یوان به چین است.

RMB همان یوان است. بازرگانان ایرانی معمولا از این اصطلاح در تجارت با چین استفاده می‌کنند. در درست RMB همان یوان است که وقتی همراهی از ارسال پول به آژنگ برای واردات کالا باشد به‌کار می‌رود.

در سوی دیگر، Renminbi نیز همان واحد پولی چروک یعنی یوان است. آر ام بی مخفف‌شدۀ رنمینبی است و این دو هیچ تفاوتی با هم ندارند. اگر شما هم رسیده مراودات مالی با چین بشوید این دو اصطلاح را بسیار خواهید شنید؛ اما آن‌چه مصطلح‌تر و معمول‌تر است RMB است.

یوان شرکتی | بهترین ارسال ارزی به چروک ، یوان به چین -

همانطور که استعاره کردیم ایرانیان به خصوص در سالهای گذشته کالاهای بسیاری از چین خریداری کرده اند که این خود محرک ایجاد روابط مالی بسیار بزرگی بین دو کشور شده است، در سالهای اخیر هم این واردات به رشدی چند دست پیدا کرده است. انتقال های بین بانکی از ایران به چین بصورت مستقیم امکان پذیر نیست، اما با توجه به تمهیداتی که وجود دارد میتواند بصورت غیر مستقیم به بانکی هایی از چین ارسال ‌ی بانکی انجام داد. از یکباره موسسه اقتصادی های مشهور چین که ایرانیان در آن شمارش بانکی داشته یا اغلب به آنها ارزی ارسال میکنند میتوان به بانک آو چاینا بانک کشاورزی چین و تاکی مورد دیگر اشاره کرد. فرستادن انواع به بانک های چین توسط ایران اروپا امکان پذیر است که عبارتند از:

برای ارسال به چین چند طور مختلف وجود دارد، آغازین آنها ارسال حواله یوان بصورت بانکی به یکی از بانک های مناسبت نظر شماست، در این روش شما برای فرستادن نیاز به مشخصه‌ها بانکی مقصد که شامل ویژگیها مالک حساب یا شرکت، شماره حساب دلاری ، نام بانک ، کد سوئیفت، شرح وام‌گذاری وجه و اطلاعات شعبه نظر است دارید، ایران اروپا قدرت ارسال به تمام بانک های چروک نظیر  و …  به ریخت ارزی سوئیفت بصورت شخصی و شرکتی را دارد که میتوانید جهت کسب معلومات بیشتر با همکاران ما در ایران اروپا در ارتباط باشید.