جذاب ترین پست ها

اجاره سوئیت و ویلا در جزیره کیش

2/14 -- نمای اتاق هتل بین المللی کیش

3/14 -- نمای اتاق مهمانسرا بین المللی کیش

4/14 -- نمای لابی هتل بین المللی کیش

5/14 -- نمای لابی هتل بین المللی کیش

6/14 -- نمای استخر هتل بین المللی کیش

7/14 -- نمای رستوران هتل بیدار المللی کیش

8/14 -- نمای اتاق هتل بین المللی کیش

مشاهده آدرس مهمانخانه روی نقشه

 ترانسفر فرودگاهی رفت، صبحانه، استخر برای میهمانان مقیم، اینترنت نا محصور در لابی

با ارائه مدرک شناسایی معتبر و پذیرایی زوچین با صیغه نمه همراه با مهر برجسته 

در لابی (سرویس ایرانی و فرنگی) ، در اتاق (سرویس ایرانی و فرنگی)

(این قوانین ممکن است در هر زمان وساطت هتل تغییر کند)

هتل پنج ستاره بین‌المللی کیش یکی از بزرگترین هتل‌های این جزیره شناخته شده است که در زیباترین و بهترین منطقه اقلیمی کشور احداث شده است این هتل در سال 1396 فعالیت خویش را در زمینی به مساحت 16000 متر مربع آغاز کرد. ساختمان این مسافرخانه 14 اشکوبه دارد که دارای 100 باب حجره شامل انواع حجره های سینگل، کانکت، دابل، تریپل و سوئیت می باشد. هتل بین‌المللی کیش به دلیل نزدیکی با اسکله تفریحی دارای موقعیت مکانی بغایت خوبی می‌باشد و کسانی که علاقه دارند در قرب ساحل سکنا کنند با انتخاب این مسافرخانه می‌توانند با طی کردن حداقل 700 واحد طول به مراکز تفریحی و یا خرید برسند. 

سوئیت در کیش

سوئیت در کیش ارزان | بهترین مهمانخانه بین المللی کیش -

شاید برای شما هم پیش آمده باشد در هتلی اقامت داشته باشید که منظره بینش آن فقط به دریا منتهی می‌شود و نمایی از ساحل و اقیانوس را نمی‌توایند مشاهده کنید اما هتل بین‌‎المللی کیش از لحاظ موقعیت مکانی نه به‌حدی نزدیک به دریا است که منظره دید شما فقط دریا باشد و نه انقد دور است که دریا دیده نشود بلکه شما با اقامت در اتاق‌های رو به دریا در این هتل می توانید تلفیق قاره و دریا را نظاره کنید در واقع هتل بین‌المللی تنها هتل در کیش است که نما دید بهینه دارد، هنگام پس‌انداز اتاق‌های این هتل به دو مطلب زیر باید دقت کرد:

جالب است بدانید رستوران هتل بین‌المللی در چشم انداز گشاده دریا با زاویه دید دریای ارزق خور فارس و غروب خورشید در قلب آبخو مرجانی قرار گرفته است و شما می توانید همزمان با تماشا عمل کردن چشم اندازی زیبا از جزیره و دریا غذاهای لذیذ این هتل را نوش روح کنید. 

سوئیت بدون خواب کیش | بهترین بهترین هتل های اردبیل -

به عنوان نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل به تازگی شروع به کار کرده است. وجود هتل‌های مجلل و سطح عنفوان می‌تواند طرح مهمی را در گردشگری اردبیل و ارتقای سطح آن ایفا کند. هتل پنج ستاره یاکاموز با همه امکانات رفاهی و خدماتی مورد نیاز برای یک هتل پنج ستاره در میانه شهر اردبیل قرار دارد . هتل یاکاموز عموم ضوابط و استانداردهای هتل‌های پنج ستاره را رعایت کرده است. و بخش‌های مختلفی مثل استخر، جکوزی، سونا، اتاق ماساژ، لاندری، رستوران‌های سنتی، فرنگی و ایرانی، اتاق جلسات عمومی و خصوصی، سالن همایش و دو اشکوبه تالار از یکسره امکاناتی هستند که در هتل پنج ستاره یاکاموز وجود دارند. علاوه بر این موارد، در طبقه آخر هتل که در حال تکمیل است روف گاردن و رستوران رو باز را خواهد داشت. همچنین رستوران طبقه اول در این مجموعه یکی از زیباترین رستوران‌های استان خواهد بود.

اجاره سوئیت در کیش