جذاب ترین پست ها

اقسام سوتین و آشنایی با کاربرد آنها (۲۳+ مدل)

اینکه چه تعداد از انواع تا به امروز تولید شده و در قفسه پوشاک خانم‌ها جای گرفته را نمی‌توان به طور دقیقی تخمین زد. اما با نگرش به بزرگی و انواع مختلف موجود در دنیای مد که به‌علت خانم‌ها وجود دارد، در ایران می‌توان بیش از ۲۳ مدل مختلف را یافت که هر کدام به‌سبب زمان، محل و موقعیت خاصی مناسب هستند.

به دلیل تنوع فرط که در پوشش خانم‌ها بود دارد و در مراسمات خاصی مثل میهمانی و جنش از لباس‌هایی استفاده می‌کنند که اصطلاحا جلو باز، پشت باز و یا فاقد بند هستند، واجب است که حتما از مناسبی استفاده شود. چرا که که به عنوان حله زیرین استفاده می‌شود و در واقع پس‌زمینه پوشش را شکل می‌دهد، در چنین لباس‌هایی باید نامشهود باشد تا زیبایی لباس از واضح نرود.

از سوی دیگر برخی ‌ها نیز برای موقعیت‌های دیگر رسمی و خارج از خانه تولید می‌شوند که با هدف فرم دادن به سینه‌ها، منع از افتادگی و… از آنها استفاده می‌شود.

نخی بدون فنر سه تیکه مدل 321

نیم تنه دیجی کالا دهنده دیجی کالا

در فعالیت های ورزشی که بدن در جنب و پیوند می باشد، سینه ها به دلیل وزنی که دارند تکان زیادی میخورند، اگر از این تکان میل کردن صدر ها جلوگیری نشود در خاتمه شکسته‌نفسی صدر را به همراه دارد.به همین موجب برای جلوگیری از این امر باید از های مخصوص ورزش استفاده کرد.

های اسپرت طرح ها و انواع متنوعی دارند و برخی از آنها قابلیت باز داشته و انتخاب مناسب رطوبت خواهند بود. برخی از های اسپرت نیز حالت کشی دارند و باعث جمع شدن سینه ها خواهند شد.

های فنردار یکی دیگر از انواع ها به شمار می روند. این نوع ها در ساختار خود دارای فنر هستند و این فنر ها معمولا در دور کاپ مورد استفاده قرار گرفته اند. توجه داشته باشید که های فنری باعث جمع تر گشتن سینه ها خواهند شد و شکل بسیار زیبایی به بدن خواهند بخشید.

ضد افتادگی | ارزانترین -

قزن برای بستن و بند و نوار نیز کاپ را به خلف متصل می کنند. سایز بی‌حد متنوع می باشد و بستگی به اندازه کاپ آن دارد.

انواع با توجه به شکل و جنس قماش و همچنین برند آن متفاوت می باشد.

با بند نامرئی و یا بی رنگ، زیبنده به منظور لباس های مجلسی که قسمت بالای لباس باز می باشد؛ است. که به آن می گویند. با پوشیدن آن دیگر احتیاج نیست نگران پیدا بودن بند، در مهمانی باشید.

به سمت راحتی اوقات مخدره های عزیز، ها را نیکو با هر مراسم و مکانی تولید می کنند. مانند:

جک دار یا پوش آپ، فانتزی توری، سوتین گیپور و بطری ای، دانتل، نامرئی، اسپرت و نخی، چسبی، فنردار، بدون فنر، ، پرسی، پرلون، میکروفایبر و انواع متنوع دیگر که در این جا به مطالعه تعدادی از این مدل ها می پردازیم و مختصرا بررسی می کنیم که کاربرد و مختصه های هر کدام به چه صورت است: