جذاب ترین پست ها

دستگاه تصفیه هوا:خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا منسوب ومربوط به‌خانه با ارزش ارزان

دستگاه تصفیه هوا با قیمت ارزان همراه با گارانتی و کارها مناسب برای خانه،اداره و یا ماشین به صورت اینترنتی از توانی نو امکان پذیر است.انواع دستگاه تصفیه هوا با بهترین ارز در سریع ترین زمان ممکن به‌علت مشتریان ارسال میگردد. صافی دستگاه تصفیه هوا به صورت جداگانه برای امکان پذیر است .همچنین اران محترم میتوانند قبل از تصفیه هوا از مشاوره کارشناسان توانی نو بهرهمند گردند.تنفس هوای سالم حق همه ما انسان‌هاست. امروزه با نگرش به افزایش میزان آلاینده‌ها از عوامل مختلفی برای ایجاد هوای منزه و تندرست استفاده می‌شود. یکی از این روش‌ها، استفاده از دستگاه تصفیه هوا در محیط‌های سربسته است. آلودگی هوا مجرد به محیط بیرون از خانه یا محل کار مربوط نمی‌شود. دستگاه‌های تصفیه هوا این مقاومت را دارند تا آلاینده‌های موجود در فضای قفل را حذف کرده و هوا را به شکل قابل توجهی تصفیه کنند.

دستگاه تصفیه هوا از (www.tasisatbank.com)

قیمت دستگاه تصفیه هوا سایا مدل blue sky | مناسب ترین دستگاه تصفيه هوا -

در زمان پلیدی هوا مدرسه‌ها در جمعناتمام مقاطع تعطیل می گردد و به کودکان و افراد سالخورده توصیه می شود که حتی الامکان از منزل برون نشوند تا در معرض خطر مرگ احتمالی قرار نگیرند.

امروزه یکی ازعواملی که باعث آلودگی هوای شهرهای بزرگ می گردند، ذرات معلق با ابعاد 2/5 میکرون می باشند. یکی از راه های خودداری از ورود این ذرات به دستگاه تنفسی انسان استفاده از ماسک های ویژه می باشد. ماسک هایی که دارای میزان آمریکایی NIOSH واستاندارد اروپایی EN149 هستند، از همه ماسک های وضع قبول برای فیلتر کردن این ذرات از هوای آلوده می باشند.

دستگاه تصفیه هوا در شهرهایی با آلودگی هوای بالا برای تمام افراد بخصوص کسانی که در مرکز ولایت و در ناحیه‌ها شلوغ­‌ زندگی می‌کنند و افرادی که کودک خردسال دارند بسیار ضروریست. آلاینده‌های موجود در چنین هوایی برای افراد دارای بیماری قلبی و ریوی، افراد مسن، بانوان باردار، کودکان و نوجوانان بسیار مضر بوده و آسیب­‌های بسیاری به دنبال دارد. جهت انتخاب و سهل دستگاه تصفیه هوا، ابتدا با در نظر گرفتن متراژ مکان خود، نوع دستگاه تصفیه هوا وضع نیاز را تعیین کنید. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده­‌ها مدل از انواع دستگاه تصفیه هوا، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، طرف برخورداری شما عزیزان از حس خوب بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

دستگاه تصفیه هوا وین ایر | مناسب ترین دستگاه تصفیه هوا -

مراحل تصفیه هوای دستگاه های خانگی متناسب با مدل دستگاه و کاربری ممکن است از 3 تا 7 مرحله نااستوار باشد که در اینجا به عنوان مثل فیلترهای دستگاه تصفیه هوای خانگی کووی، توضیح شده است.

مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوای کووی

در مرحله فیلتراسیون اولیه ذرات سخت بزرگ حی در هوا همتا گرد و غبار، پرز فرش و موی حیوانات جذب فیلتر می شوند، این فیلتر مناسب شستن می باشد. شایان ذکر است، انتخاب پیش فیلتر با کیفیت، عمر فیلتر کربن و هپا را افزایش می دهد. می توان گفت پیش صافی اولین سد در دستگاه های تصفیه هوای خانگی می باشد.

کربن دارای قابلیت واکنش با اکسیژن می باشد و پس از واکنش، کربن به همراه اکسیژن که کربن اکتیو نام دارد، حاصل می شود. وجود کربن اکتیو در رویه صافی علت جذب بالای آلاینده ها در دستگاه های تصفیه هوا شده است. فیلتر کربن مجد به عنوان دلفریب ترین فیلتر شناخته می شود، زیرا توانایی حذف 3000 نوع از ترکیبات زیانمند گازی را دارا می باشد، این‌چنین فیلتر کربن فعال موجب بازگشت دوباره آلاینده به هوا نمی شوند.

خرید دستگاه تصفیه هوا